[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Emergency Magyarország » Emergency Magyarország » Hibás letöltés (Itt jelezzétek, ha hibás egy letöltés)
Hibás letöltés
balzolt007Dátum: Hétfő, 2013-11-25, 6:32 PM | Üzenet # 1
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Itt jelezzétek, ha hibás vagy nem elérhető valamelyik fájl a letöltések közül.
 
OziDátum: Vasárnap, 2014-03-09, 9:36 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A Budapest mod 2013, ami tegnap lett kitéve, nálam csak egy 910 bájtos kis fájl jön le. Már vagy 20x próbáltam smile
 
vizenjaromeisterDátum: Péntek, 2015-04-24, 9:01 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok.

Szszot ultimate 3 nem seedeli senki.

Köszi
 
meteopetyoDátum: Péntek, 2021-11-05, 3:48 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, nem müködik a letöltés az SZH MOD 2014-nél vagy nem találom honnan lehet letölteni. A hozzá tartozó 01-es patchet megtaláltam hozzá de az csak az eredeti 2014-es szh moddal mükszik de azt valahogy nem találom. A patch letoltolinkje mellett van még egy letoltés gondolom az lenne az eredeti 2014-es modra de az nem müködik mert a Zippishare-ra visz át es a Zippishare-n irjak hogy a fájl már nincs a tarhelyen. Szerintem ujra felkéne tolteni aztán javitani ezt egy friss linkkel.
 
András76Dátum: Vasárnap, 2022-02-06, 7:00 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok ! 
A segítségeteket szeretném kérni abban , hogy miként tudom letölteni ezt a játékot a laptopra ? Sajnos a régi gépemen rajta volt de az tönkrement és aki annó feltöltötte már külföldön van ! 
Tudtok nekem ebben segíteni , hogy tudjam továbbra is játszani ? 

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket !
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2022-02-06, 7:04 PM | Üzenet # 6
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
András76, innen be tudod szerezni:
https://store.steampowered.com/app/757210/EMERGENCY_4_Deluxe/
 
minecraft20050211Dátum: Szombat, 2024-01-20, 9:31 PM | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Indítás után normálisan betöltök a mapra. Kocsik, modellek, egyebek megvannak. Egy 5-10 perc elteltével indoktalanul crashel a game. Előző gépemen is már jelzett egy hibát, hogy valamilyen fájl error van/hiányzik valami. Pontosan nem emlékezek, hogy az mikor volt. Magyarország Mod-ról beszélek jelenleg.

Aki tudna akármit segíteni annak megköszönöm. Windows 11-ről játszok, és már 10-nél is jelezte a hibákat. Az alapjáték hibák nélkül elfut.
 
Fórum » Emergency Magyarország » Emergency Magyarország » Hibás letöltés (Itt jelezzétek, ha hibás egy letöltés)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright Emergency Magyarország © 2024 | Website Builder Templates | Emergency Magyarország