[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Emergency5 » Emergency 5 általános » Emergency 5 megbeszélés (Vélemények, észrevételek az Emergency 5 játékról)
Emergency 5 megbeszélés
balzolt007Dátum: Csütörtök, 2014-11-27, 10:06 PM | Üzenet # 1
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Vélemények, észrevételek az Emergency 5 játékról
Csatolmányok: 5736154.png (48.4 Kb)
 
policeDátum: Vasárnap, 2014-11-30, 10:26 AM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én tegnap raktam fel és így első ránézésre nekem  nem tűnik rossznak.De az em4 et már megszoktam és az nekem kicsit jobban tetszik.Persze az 5 az grafikailag szebb,de irányítást még meg kell szokni.:D
 
ZsugorDátum: Vasárnap, 2014-11-30, 4:45 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Sajnos nekem egyáltalán nem tetszik az Em5.Hatalmas csalódás...
Nincs olyan erős gépem,viszont úgy gondolom i5 8gb stb. az nem annyira minimum,de még is szaggatva viszi.A grafikája nyilván jobb mint az Em4 de igazából nekem az sem hozza az elvárt szintet.Megkockáztatom,hogy pl.:a Debrecen mod-ban egyik másik jármű igényesebben ki volt dolgozva mint ahogyan ebben a játékban kiadták őket.Az irányítása is inkább visszafelé fejlődött.Nyílván nem könnyű egy ilyen játékot elkészíteni,de érzésem szerint inkább a "külcsínyre" mentek,mint a belbecsre .A kiadott videók felvillanyozták az embert,viszont a játék maga letaglózott és sajnos nem pozitív értelemben!:(
 Úgy gondolom 8 év múltán és ilyen siker után (EM4) kicsit összeszedettebb igényesebb játékot is készíthettek volna...
Ez az én magán véleményem,lehet rosszul látom.....
 
Fórum » Emergency5 » Emergency 5 általános » Emergency 5 megbeszélés (Vélemények, észrevételek az Emergency 5 játékról)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright Emergency Magyarország © 2024 | Website Builder Templates | Emergency Magyarország