[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Fórum » Magyar Em4 modok » Budapest Mod » Budapest Mod vélemények, észrevételek (Vélemények, észrevételek a Budapestmoddal kapcsolatban)
Budapest Mod vélemények, észrevételek
balzolt007Dátum: Péntek, 2013-07-19, 12:08 PM | Üzenet # 1
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Vélemények, észrevételek a Budapestmoddal kapcsolatban
 
OziDátum: Kedd, 2013-09-17, 2:31 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdvözletem!

Tudunk valamit az új 2013-as Budapest mod-ról? Jelenleg a 2.5-el játszogatok, de néha az is kifagy. A 2013-as BETA-ja pedig elindul de ahogy a térképen valahova kattintok leáll a játék, gyakorlatilag indulás után azonnal. Ugyanez a gondom a szszot ultimate mod-al is. Ott is kifagy amikor a térképen arrébb mennék vagy rákattintanék valahová. Mellesleg gratulálok a 2.5-höz is! Nagyon jó lett! A segítséget előre is köszönöm!

Ozi
(Zugló ÖTE)
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2013-09-22, 9:39 AM | Üzenet # 3
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A Budapest Mod 2013 problémamentes működéséhez meg kell nyitni az em4 főmappájában lévő cfg fájlt(em4deluxe.cfg/em4.cfg) jegyzettömbbel majd kikeresni a var name="e4_doocclusion" value="1" sort(ctrl+f) és az 1-t átírni 0-ra, végül pedig menteni a módosítást.
 
majashunDátum: Vasárnap, 2013-10-13, 1:25 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Most átírtam én is a jegyzettömbe, sikeresen megy a játék. Még csak most kezdtem bele, de első észrevételem, hogy az összes mentőkocsi csak dokival van felszerelve. Nem tudom kikkel elszállítani a sérültet. A további észrevételeket majd jelzem.

Mondjuk a 2.5 modnál nem tudom, hogy ugyanaz a fejlesztő-e mint ennél a 13-nál, de annál is vannak észrevételeim.
 
OziDátum: Vasárnap, 2013-10-13, 2:51 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!
A mentőkben nem csak doki van, hanem kettőt vissza lehet küldeni a a kocsihoz hordágyért és akkor el tudod szállítani a sérültet!
Balzolt: Köszönöm a segítségedet!
 
majashunDátum: Szerda, 2013-10-23, 3:19 PM | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát akkor ezzel kísérletezek, hogyan tudok hordágyat varázsolni nekik. Ami engem meg nagyon bosszant, az a közlekedési dugó. Ahol a V/1-es tűzoltó van, nem messze ott az autópálya (ahol építkeznek), és azon van egy híd. A lámpánál egy kocsi mindig megakad, a rendőr sem tudja visszafordítani. És totális káosz alakul ki mindig. Hol ellőttem a kocsit és elszállítottam, akkor egy darabig jó volt, de utána megint megakad egy. Ilyenkor mi lehet a probléma? Vagy csak ez nekem jelentkezik?
 
policeDátum: Péntek, 2014-01-10, 5:56 PM | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok
Lehet v mit tudni hogy mikor lesz a Bp 2013 ból v mi???????Jó lenne a 2.5 is nagyon jó.:D
 
OziDátum: Péntek, 2014-01-10, 6:20 PM | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet majashun ()
Sziasztok Lehet v mit tudni hogy mikor lesz a Bp 2013 ból v mi???????Jó lenne a 2.5 is nagyon jó.:D
+1
Ez engem is érdekelne.
 
majashunDátum: Szombat, 2014-02-08, 3:31 PM | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
üdv! Amikor freeplay map-on játszom, és valamiért felrobban a kocsi vagy meghal a tűzoltó, akkor írja az elején, hogy a commandba írd be az alarmot. Ezt a commandot hogyan tudom előhívni játék közben?
 
OziDátum: Vasárnap, 2014-03-09, 5:30 PM | Üzenet # 10
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek!
Örülök, hogy kijött az 1.0 tegnap, de csak én nem tudom letölteni? smile Állandóan egy 910 bájtos fájlt töltök le, ami nem jó semmire smile
 
balzolt007Dátum: Szerda, 2014-03-12, 10:50 PM | Üzenet # 11
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ozi,  milyen böngészőben próbálod letölteni? Használsz valamilyen letöltést segítő programot?
 
OziDátum: Csütörtök, 2014-03-13, 8:41 PM | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia! Igen az volt a gond, hogy Chrome-ból próbáltam! smile Köszönöm a segítséget azért!
Viszont akkor lenne még egy kérdésem:
Ez nem a BETA még mindig? Csak mert a fájlnév tartalazza a "beta" szót smile Ezenfelül, teljesen byte-ra pontosan ugyanannyi mint az a beta, ami már tavaly óta elérhető. Nekem meg is van már tavaly szeptember óta, de régebben is le lehetett már szedni. Azt hittem az 1.0 végleges változat jött ki. smile Sajnos a beta elég bugos volt. Pl. a daru folyamatosan ctd-t produkált. Valamint hajlamosak voltak el-eltűnni az egységek, amikor rányomtam a parancsnokra, nem volt riasztható egység. Ezért inkább maradtam a Budapest mod 2.5-nél. De jó lenne már a 2013-as véglegessel is tolni!

Hozzáadva (2014-03-13, 8:41 PM)
---------------------------------------------
A legrosszabb dolog a 2013 beta-ban, hogy nem tudom visszaküldeni a fecsiket a "P" gombbal az állomáshelyre. Megérkeznek a káresethez, rányomok hogy tűzoltás, kiugrálnak, eloltjuk, majd miután visszaszállnak nem lehet rányomni a "P" gombra. Van egy sejtésem, hogy a fecsi redőnyei és a hátsó szivattyú ajtó nyitva maradnak és azért nem engedi. De sajnos becsukni meg nem lehet őket manuálisan. Olyat is csinál, hogy "beglitchel" a tömlő, és elmegy a térképről biggrin Olyankor meg se lehet mozdítani a fecsit. Kolléga ott áll, kezében a fogfighter és a tömlő meg 2km hosszú mögötte biggrin Hiába nyomok rá, hogy kapcsolja le, szegény csak forgolódik egyet, jobb esetben elindul valamerre, aztán megint megáll biggrin Nem csodálom, hogy feladja biggrin Szóval ezek miatt elég játszhatatlan nálam. Pedig nagyon jó lenne ezekkel a riasztási fokozatokkal, meg az új járművekkel! Remélem lesz azért még 1.0 smile

 
balzolt007Dátum: Csütörtök, 2014-03-13, 10:16 PM | Üzenet # 13
Alapító tag
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 26
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ozi,  ez a legutoljára megjelent Unless-féle Bp, újabb változat eddig még nem jelent meg.  A mod készítője meg pillanatnyilag nem regisztrált az oldalon, így nem biztos, hogy látni fogja az észrevételeket.
 
OziDátum: Csütörtök, 2014-03-13, 10:28 PM | Üzenet # 14
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
balzolt007, Megpróbálom a lánglovagokon. Hátha ott fent van smile
 
policeDátum: Péntek, 2014-06-20, 4:42 PM | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok
Annyi lenne a kérdésem hogy hogyan lehet átírni az időkorlátot két káreset között.( azt akarom hogy több időm legyen felszámolni az esetet).Köszi előre is.
 
Fórum » Magyar Em4 modok » Budapest Mod » Budapest Mod vélemények, észrevételek (Vélemények, észrevételek a Budapestmoddal kapcsolatban)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

Copyright Emergency Magyarország © 2024 | Website Builder Templates | Emergency Magyarország